لپ تاپ و کامپیوتر استوک

menuordersearch
niroo-pardazesh.ir
بلاگ

لپ تاپ و کامپیوتر استوک

۱۴۰۰/۱۲/۲۱ شنبه
(0)
(0)
لپ تاپ و کامپیوتر استوک
لپ تاپ و کامپیوتراستوک چیست؟

این اولین سوالی است که بیشتر مشتریان از ما می‌پرسند.

واژه کالای استوک در دیکشنری به معنای کالایی که در انبار مانده و استفاده نشده باشد، آمده است. اما در ایران این کلمه، برای کالاهایی به کار می‌رود که استفاده شده و کارکرده هستند.دقیقا معادل کلمه (یوزد) که در اروپا و آمریکا استفاده میشود در واقع کالایی که در ایران به اسم استوک فروخته می‌شود، کالای «استفاده شده»یا کارکرده ومعادل کلمه یوزد است .

سابقه لپ تاپ‌‌‌‌های استوک ( کارکرده ) چیست ؟

  1. در اروپا و آمریکا اکثر فروشگاه‌‌‌‌های زنجیره ای بزرگ برای جذب بیشتر مشتری، به خریداران مهلت تست (چند روزه یا یکی- دوماهه) می‌دهند. در این مدت، اگر به هر دلیلی مشتری دستگاه را نپسندید، می‌تواند به فروشگاه مراجعه کرده و دستگاه را عوض کند. دستگاهی که توسط مشتری به فروشگاه بازگردانده شده است، به انبار منتقل شده و به هیچ وجه، به عنوان دستگاه نو فروخته نمی‌شود.
  2. شرکت‌‌‌‌های بزرگ مانند DELL و HP برای جلوگیری از توقف چرخه ی تولید و عرضه، لپ تاپ هایی که تاریخ گارانتی شان، در حال اتمام باشد را از مشتری، خریداری و آن را با لپ تاپ جدید تعویض می‌کنند، به این ترتیب، هم لپ تاپ‌‌‌‌های نو را فروخته اند، هم از فروش مجدد لپ تاپ‌‌‌‌های خریداری شده به کشور‌‌‌‌های دیگر، سود خوبی کسب می‌کنند.

بنابراین لپ تاپ هایی که در بازار ایران به عنوان استوک فروخته می‌شوند معمولا بین چند روز، تا چند سال استفاده شده اند. این لپ تاپ ها بسته به میزان سلامتشان، به گرید‌‌‌‌های a، b و c رتبه بندی می‌شوند. توضیحات تکمیلی راجع به گرید و مقوله استوک را در اینستاگرام استوک شاپ مشاهده نمایید.

دو دلیل مهم که خرید لپ تاپ استوک (کارکرده ) را بسیار توجیه پذیر میکند کیفیت بسیار بالا و اختلاف قیمت بسیار زیاد با لپ تاپ نو، است.

شرکت نیروپردازش افتخار دارد برند‌‌‌‌های معتبر لپ تاپ‌‌‌‌های استوک (DELL، ASUS، HP و LENOVO) را با بالاترین گرید و قیمت مناسب در دسترس عموم هموطنان، در سراسر کشور قرار دهد.

 

 لپ تاپ استوک
لپ تاپ
 کیس
کیس
 مانیتور
مانیتور
ارسال دیدگاه ( 0 نظر )
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

دفتر مرکزی
تربت حیدریه - خیابان شورا- طبقه فوقانی ترنجستان - شرکت نیرو پردازش خراسان

تلفن تماس :
051-52239550
09159008294

aparatinstagramtelegram