با امکانات عالی و نرم افزار های فارسی

مشخصات ویدئو پروژکتور

نمایندگی برترین برند های دوربین

Previous Next Play Pause
انواع برد هوشمند انواع برد هوشمند
میزو مانیتور لمسی میزو مانیتور لمسی
ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور
دوربین های مدار بسته دوربین های مدار بسته
ویترین لمسی ویترین لمسی

هوشمند سازی ساختمان

 

آخرین محصولات سایت

میز و مانیتور لمسی

مانیتور های لمسی

در طراحی سیستم های رایانه ای کاربرپسند بودن سیستم و برقراری ارتباط ساده و سریع با کاربران بدون صرف وقت و هزینه های زیاد برای آموزش آنها همواره مورد توجه قرار گرفته است . یکی از فناوری های مدرن ، فناوری تاچ اسکرین یا صفحه نمایش های  لمسی است.

ترکیب یک صفحه لمسی شفاف با یک صفحه نمایش (تلویزیون) می‌تواند ابزار بهینه‌ای برای ارتباط با دستگاه‌های مختلف باشد

کاربری ها :

در فضای دانشگاه یا مدارس وسیله ای است برای ارائه همزمان چند مدیا(متن،تصویر و فیلم) بر روی صفحه لمسی که امکان یادداشت برداری،نوشتن و انتقال اطلاعات برای چند نفر به صورت همزمان وجود دارد.

در لابی هتل ها و کافی شاپ ها برای سفارش الکترونیکی (به همراه فضای مناسب برای قرار گیری فنجان ،لیوان و ...) و مطالعه صفحات روزنامه در سایزی بزرگتر،وب گردی و مشاهده نقشه راه ها و فضاهای دیدنی شهر و کشور بر اساس نرم افزارهای طراحی شده بر روی این میز هوشمند است.

در شهربازی ها و مهد کودک ها ابزاری برای بازی های گروهی،علمی –آموزشی و ارائه نرم افزارهای فرهنگی و هنری است

در فضای نمایشگاه ها و دفاتر و فروشگاه های مربوط به شرکت صنعتی،معماری و عمرانی ابزاری است برای ارائه نقشه ها،تصاویر سه بعدی،کاتالوگ ها و به طور کلی ارائه تصویری آنچه به عنوان محصولات و خدمات مجموعه صنعتی یاد می شود.

در فضاهای اداری به عنوان پل ارتباطی میان مراجعین و مدیران از طریق سامانه های ثبت نام  و فرم های الکترونیکی از قبیل ملاقات عمومی،تکریم ارباب رجوع، تکمیل اطلاعات و ... است.

در مزون ها و آتلیه های عکاسی و گل فروشی ها و... (نمایش نمونه کار)

آخرین اخبار